Velmi křehké vztahy (2007) - Rodinná pouta, třetí řada (2006)

5. července 2007 v 23:20 |  Televize
Řekl o něm:
Režisér Vladimír Drha: Když jsem ho poprvé viděl na konkurzu, uvědomil jsem si, že ho znám z jedné televizní detektivky, kde hrál s Oldou Vlachem policajta a už tenkrát pro mě byl zajímavý, neokoukaný a jiný.
Měl v sobě prosté herectví, což se mi vždycky strašně líbilo. Potom jsem ho dlouho neviděl, bohužel ani v divadle, které nestíhám. Byl jsem rád, že přišel na konkurz... Mám pocit, že Honza je neuvěřitelně bystrý člověk a má herecké střevo, o kterém ví, a má skvělý dar si neuvěřitelně rychle a za pochodu upravit dialog tak, že zní nejen vtipně, ale i živě a nepřipraveně..., což myslím v dobrém - prostě jeho slova nešustí papírem, ale tryskají přímo z něj. A má neuvěřitelné charisma, dokáže působit na lidi takovým zvláštním dojmem - i když byl zpočátku jen takový frajírek, diváci postupně zjišťují, že má dobré dno a je to duše čistá a nezkažená a přes všechny vnější projevy je to opravdu dobrý člověk. Navíc mám pocit, že on do své role dává cosi ze sebe - je to kluk, který se stará o rodinu, přemýšlí nad věcmi, které dělá, dovede si jich vážit a umí si z nich vzít to nejlepší. Navíc je i pro mě jako režiséra velmi inspirativní, pracuje se slovem i s postavou, kterou hraje. V mnohém se na místě shodneme. A navíc se báječně chová ke štábu i kolegům, což je, věřte, v takovém tempu a objemu práce, který děláme, hrozně důležité.
Pokud bych ho měl ve trojici nových mužů seriálu nějak zařadit, tak Viktor Limr (doktor Kratochvíl) je sympaťák a idol žen u žehlení, Daniel Bambas (právník Petr Černý) je hvězdou pro děvčátka a Honza Zadražil je pro všechny - má charisma, které působí na každého diváka.
Honza - role: MUDr. Ludvík Strnad
  • seriál televize Prima
  • režie: Vladimír Drha
  • scénář: Jitka a Kateřina Bártů
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yousif Yousif | E-mail | Web | 29. září 2011 v 16:45 | Reagovat

Dobrej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.