Seriálový křest - Týdeník Televize

5. července 2007 v 21:05 |  Rozhovory
Seriálový křest - tím jsou pro představitele doktora Ludvíka Rodinná pouta. Do té doby byl prý v televizi pouze jednou, a sice s dcerou na návštěvě na Kavčích horách...
"Rozhodl fakt, že třetí řadu převzal tým Vladimíra Drhy," přiznává herec.
"Z předchozí řady jsem byl spíš rozpačitý. Můj Ludvík je takový chlapík mezi klukem a mužem, který řeší složitý vztah k otci, renomovanému lékaři, jenž má na syna velké nároky. Z principu provokuje chlapy a čeká, co to udělá, ženské balí taky z principu a taky čeká, co to udělá." Nakonec se prý přidá ke sdružení Lékaři bez hranic.
Než přistoupil na roli doktora, nebral Jan fenomén seriálu moc vážně. Dnes chápe, že pro lidi, kteří vedou hodně šedivý život, může být sledování osudů seriálových postav dvakrát za týden zajímavým vybočením z nezáživné reality. Sám má s lékaři jen dobré zkušenosti.
"Mám výtečnou zubařku a taky veterináře - nedávno nám naprosto úžasně vyléčil psa," říká herec, jenž žije s manželkou a dvěma dětmi v Praze a ve volném čase hraje v kapele. "Při natáčení jsem poznal dalšího skvělého doktora, mladého neurochirurga, který se hrabe lidem v mozcích, a přitom se s vámi dokáže bavit o běžných věcech."
Jan se živí divadlem na volné noze, hraje mimo jiné v Divadle v Celetné s partou Veselé skoky, v brněnském Provázku v Baladě pro banditu a také v Ta Fantastice v muzikálech Excalibur a Láska je láska.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.