Sandra Pogodová o Honzovi - Tv Revue

6. července 2007 v 22:34 |  Rozhovory

Sandra Pogodová - Se Strnádkem se fakt nenudím!

Prořízlá pusa, neustálý úsměv, skřehotavý hlas a ruce plné želatinových medvídků. To vše patří k sestřičce Stáně, kterou v seriálu Velmi křehké vztahy hraje herečka Sandra Pogodová. Se Stáňou toho prý mají dost společného.
*Ve Velmi křehkých vztazích hrajete spolu s Janem Zadražilem pár, s nímž se nikdy nenudíme. Funguje to i mimo kameru?
Nevím jak Honzík se mnou, ale já se s ním nenudím nikdy. Víte, já si ho pamatuju, když mu bylo čtrnáct let a on přišel na konzervatoř. Takovej hezkej chlapeček. A teď je to táta od rodiny. Když někoho znáte takhle dlouho, tak už to má váhu. Zadraža je navíc pro každou lumpárnu, a to je přesně moje krevní skupina. A nutno říct, že jeho žena Markétka umí být taky zdatný lump. Člověk si s nima užije dost legrace.
*V seriálu Jana Zadražila oslovujete Strnádku. Jak mu říkáte v soukromí?
Celé jméno postavy je Ludvík Strnad. Nejdřív jsme se s Honzou smáli tomu jeho jménu a potom zase tomu mýmu - Stanislava Kopřivová. A pak jsem si řekla, že si to rozdělím a Ludvíka budu používat, když je Stáňa na Strnada naštvaná, a Strnádka, když je spokojená. Všichni to vzali a nebyl s tím žádný problém. Holky Bártovky (sestry Bártů, scenáristky, pozn. red.) mají vždycky radost, když si ty postavy takhle dochucujeme. A takovýhle dochucovadlo jsou i želatinoví medvídci, které pořád Stáňa baští. Původně ve scénáři bylo, že Stáňa je vášnivá kuřačka. Jenomže já jsem před dvěma lety přestala kouřit, a tak jsem cigára nahradila sladkostma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.