Miluji hledání - Tv Plus

5. července 2007 v 21:04 |  Rozhovory

Jan Zadražil: Miluji hledání

Encyklopedické informace jsou v jeho případě velmi skoupé. Ví se jen, že se narodil v Řeži u Prahy (přesné datum se tají, jisté pouze je, že ve znamení štíra). Taky se ví, že hrál asi v tuctu českých divadel.
Taky se ví, že hrál asi v tuctu českých divadel a že snad, a nebo možná ne, za jeho herecký talent mohou geny.
Na tohle všechno jsme se chtěli zeptat přímo Jana Zadražila. V posledním čase se stal díky roli doktora Strnada v seriálu televize Prima Velmi křehké vztahy velmi populární...
* Bylo to hned několik otázek najednou...
Encyklopedie v mém případě zůstane i nadále skoupá. Vím jen, že jsem se narodil v Řeži číslo popisné 150 a sám občas nevím kdy. Geny se doufám mají dobře, děkuji za optání. Vzalo se to ve mně v jednom létě na táboře u Orlíku.
* A co ten tucet divadel, to je fluktuantství, nebo hledání? Kam se řadíte podle frazeologie divadelnictví - první milovník nebo mladokomik? Pochlubte se rolí, kterou jste měl nebo máte rád?
Já osobně nemám frazeologie ani řady rád. Ale mám rád hledání a potkávání se. Proto asi ten "tucet". A všechna moje práce mne těší. Děkuju, naštěstí. Ať už Veselé Skoky v Celetné i na zájezdech, spolupráce s partou COMPANY. CZ ve Strašnickém divadle, Zlomatka v Řeznické nebo Divadlo Husa na provázku.
* Molochem dneška je seriál. Do Velmi křehkých vztahů o vás věděla jen hrstka spolužáků...
Ta hrstka spolužáků o mně ví až do dneška. A to je pro mne důležité. Doktor Strnad mi sedí na hlavě a díky němu po večerech přemýšlím, jestli s ním mám mít vůbec něco společného. Kulich v létě nemusí být výhodou.
* Máte rád v soukromí onu "strnadovskou" ironii, až někdy drsnějšího gruntu, nebo jste raději Janem Ratkinem? A co vztah k medicíně? (Limr to má lehčí, protože jeho přítelkyně je lékařka...)
Soukromí je soukromím, protože je soukromé. Jinak ironie je výborná zbraň. Vztah k medicíně veskrze pozitivní. Každý, kdo na sebe vezme zodpovědnost lékaře, zaslouží úctu.
* Jednou z vašich dalších aktivit je herecká pohybová skupina Veselé skoky. Udržujete si kondici nebo je to přirozený pohybový talent? Jste ženat? Nebo jako Strnad sondujete terén? Jaký je váš typ partnerky, Sandra Pogodová?
Každý, kdo přijde na Veselé skoky, snad pochopí, že každý z nás se musí nějak udržovat v kondici. Ženat nejsem. Můj typ partnerky je moje žena. Sandru Pogodovou zná a ví, jaká je doopravdy...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.